BMW M5 Modified Sport Car Driving: Car Games 2020 || Araba Oyunları 2020 Android Gameplay FHD

Hergün sizler için derlediğimiz oyunları kaçırmadan izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

——————————————————————————————————
♥ Abone ol // ♥ Subscribe :
♥ Bize Katıl // ♥ Join us :
♥ Oyunu indir // ♥ Download :
——————————————————————————————————

Diğer oyunlarımızı;

Otobüs Oyunları Listesi :

Polis Oyunları Listesi :

Araba Park Etme Oyunları Listesi :

Forza Horizon 4 Oyunları Listesi :

Bütün Araba Oyunları Listesi :

Minibüs Oyunları Listesi :

Araba Oyunları Listesi :

——————————————————————————————————

Yetişkinler ve çocuklar için özel geliştirilmiş arabalar ile ilgili eğlenceli ve aksiyon dolu Oyun videoları bulabileceğiniz tek kanaldır. Bu kanalda Süper güçlü yarış arabaları, klasik arabalar, ambulans ve polis arabalarının da içinde bulunduğu aksiyon ve bol eğlenceli videolarmızı gönül rahatlığıyla izleyebilir ve çocuklarınıza izletebilirsiniz.

İyi seyirler.
ArabaMatik

——————————————————————————————————

OYUN HAKKINDA

Araba Oyunları 2020 denilince akla gelen M5 yarış oyunumuzu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 2020’nin en iyi M5 araba oyunu simulatorunu oynamaya hazırlanın! Devasa şehir, 5 farklı oyun modu, sınırsız modifiye ve gerçekçi grafiklerle M5 Modifiyeli Spor Araba Oyunu sizi bekliyor.

✓ İnternetsiz Oyun
✓ Sınırsız modifiye seçeneği
✓ %100 Türkçe
✓ Ultra HD grafikler
✓ Gerçekçi ses efektleri
✓ Yeni araba renkleri
✓ Yeni spoilerler
✓ Yeni jantlar
✓ Yeni çıkartmalar
✓ Far rengini değiştirme
✓ Plaka düzenleyebilme
✓ Arabanın arkasına yazı yazabilme
✓ Devasa şehir
✓ Gerçekçi trafik sistemi
✓ Birbirinden zevkli modlar
✓ Görev yaparak para kazanma
✓ İçten sürüş
✓ Serbest sürüş modu

Araba oyunları 2020 hayallerinizi hayata geçirebileceğiniz bir kategoridir.Kimi zaman üstü açık, kimi zaman üzeri kapalı olsa da spor arabaları diğer arabalardan ayıran çok fazla özellik vardır. Bu yüzden de onları yolda görmek dahi çoğumuzu heyecanlandırır. Fakat onlara günlük hayatta sahip olabilmek oldukça büyük bütçeler gerektirir. Can ve mal güvenliği ile trafik kralları, trafik cezaları da birleşince çok daha cazip hale gelir. Yarış oyunumuz sayesinde hayallerinizdeki arabaya kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik bu arabalar, günlük hayatta karşılaşabileceklerinizden çok daha donanımlı çok daha estetik ve heyecanlıdır. Can güvenliği riski de yoktur. En fazla aracınızı bariyerlere ya da diğer arabalara çarpar, yarış dışı kalırsınız.

Heyecanı, tutkuyu bir arada yaşarsınız. Günlük hayatta trafiğe çıktığınız zaman en son model spor araba için de 30 yaşındaki klasik araç için de hız sınırı aynıdır. Bu yüzden sahip olduğunuz aracın tam performansını hiçbir zaman göremezsiniz. Böyle bir imkânınız olsa da can riskiniz vardır. Oysa Araba oyunları 2020 bu tür riskler barındırmıyor. Hız sınırı olmadığı gibi ne kadar hızlı gidebileceğinizi tamamen siz belirliyorsunuz. Tek yapmanız gereken yola bakmak ve gaza olabildiğince yüklenmek. Virajlarda, kıvrımlarda, yol bitiş noktalarında frene basmanız yeterlidir.

Hatta araçlarınızı dilediğiniz gibi modifiye edebilecek, renklerinden aksesuarlarına, seslerinden lastiklerine kadar pek çok özelliğini yenileyebileceksiniz. Yeni yollar karınıza çıkacak, Araba oyunları 2020 için daha farklı yolları kullanabileceksiniz. Seviyeniz ilerledikçe arabalarınızı kullanacağınız yolların zorluk derecesi de artacaktır. Parkurlarınızın iklim koşullarından çevre düzenlemelerine kadar pek çok değişiklik olacak, bu da oyunumuzu oynarken her seferinde araçlarınızı kontrol ederek bitiş çizgisine en hızlı şekilde varma hırsınızı tetikleyecektir.

☏ Eğer bu oyunumuzu beğendiyseniz yorum yapabilirsiniz. İyi oyunlar!

#policegames #cargames #arabaoyunları

196 Comments

  1. 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

  2. Gerçek hayatta bu kadar sinyal kullanıyor musun ? Çocuk izlerken o ses 3 gündür kulağımda

  3. bu oyundan xoşum gəlmir oyunun adı BWM M5 MODİFED ALLAHAQI OYUNUN ADI BUDU

Leave a Reply

Your email address will not be published.